O nas

RBS Robotics – oto nasze atuty…

Ludzie

Pracujący ze sobą od wielu lat zgrany zespół specjalistów.

Szeroki zakres działalności

Od całkowicie nowych inwestycji, poprzez modernizacje linii produkcyjnych, po relokacje gniazd zrobotyzowanych i maszyn oraz urządzeń. Oferujemy usługi kompleksowego projektowania, symulacji oraz wykwalifikowane zaplecze konstruktorskie gotowe spełnić Państwa wymagania.

Autoryzowany

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny robotów COMAU oraz sprzedaż pogwarancyjna części zamiennych. Zaufali nam najwięksi producenci w branży.

Wieloletnie

Wieloletnie doświadczenie pracowników (nabyte w firmie COMAU Poland) pozwala stosować szeroki wachlarz rozwiązań. Wykwalifikowana kadra jest w stanie zminimalizować ryzyko oraz przyspieszyć realizację projektów. W RBS Robotics cenimy długofalową współpracę z najlepszymi specjalistami w branży. Posiadamy doświadczone zaplecze elektryków, mechaników oraz programistów robotów przemysłowych i automatyków gotowych realizować projekty zlecone przez Państwa.

Elastyczne

Elastyczne podejście do Klienta – posiadamy ogromne doświadczenie dzięki dziesiątkom projektów zrealizowanych przez polski oddział firmy COMAU – możemy przez to dostosować zautomatyzowane rozwiązania dokładnie do wymagań Klienta.

Ekspresowa

Ekspresowa realizacja zadań – w RBS Robotics wiemy, że czas to pieniądz, dlatego każdy projekt realizujemy z najwyższym priorytetem ku zadowoleniu Klienta.